Česká hospoda v Pekingu, Beiijing, Čína - spolupráce

Na projektu pracujeme od 03/2013.
Návrh se připravuje. Otevření bude na Vánoce 2013. Přijďtě se podívat!

Na základě stavebního programu investora jsme zpracovali první fázi vizualizací pro českou hospodu do Pekingu. Objekt jsme vymodelovali dle podkladů - zaměření investora v Pekingu.
Dále jsme objekt doplnili o návrh interieru, namapovali a natexturovali model. Vizualizace jsme v postrenderingové fázi doplnili stafáží jak z prostředí Asie tak Evropy.
Vytvořili jsme nasvícenní ve dne a v noci. V tomto nasvícení jsou rendrovány jednotlivé perspektivy zobrazující návrh prostor. Ukazují hmotové, materiálové a světelné řešení prostor české hospody v číně.
Vytvořili jsme 3D modely jednotlivých kusů nábytku pro patra 1.np a 2.np. Namapovali jsme nábytek v tmavém dubu. Vytvořili jsme podlahu v materiálu tmavý dub v prvním patře i přízemí.
Vytvořili jsme 3D model varny a tanků na pivo. Tyto objekty jsme vytvořili z fotek, vnějších rozměrů a namapovali.
Další fází bylo vložení postav do vizualizace, výběr doplňkových předmětů a další úpravy na základě požadavků investora.
Hlavním požadavkem investora jsou kvalitní vizualizace prostor ve večerních hodinách. Další nutnou fází je návrh realistického osvětlení, které by mělo být zpracováno v Dialuxu a rendrováno fotorealisticky.
Detail je na prezentován na perspektivách s večerním osvětlením a na perspektivách modelovaných nábytků, které jsou tvořeny na míru pro dané prostory v Pekingu.


Tým Atelieru Vltava s.r.o.
04/2013


info@ateliervltava.cz

2VF-Studie projektu

  • Pdf katalogy studie české hospody do Pekingu, Atelier Vltava, 05/2013
  • Pdf katalogy studie české hospody do Pekingu, Atelier Vltava, 05/2013
  • Pdf katalogy studie české hospody do Pekingu, Atelier Vltava, 05/2013