Rekonstrukce bytových domů Korunovační 13 a Korunovační 15 na Praze 7, Praha, 2017-2020, CZ

Získali jsme stavební povolení s nabytím právní moci v Pražské památkové rezervaci - ulice Korunovační, Praha 7 - Letná.

Po 2 letém stavebním řízení, které obsahuje více než 80 účastníků řízení, jsme získali po náročných konzultacích s NPÚ Praha, MHMP OPP - Odbor památkové péče na magistrátu hlavního města Prahy, stavební povolení s nabytím právní moci.
Navrhli jsme adaptaci podkroví s výtahem - nové duplexové byty v podkroví. Výtah je navržen a povolen 1PP -6NP / respektive 5NP u bytového domu Korunovační 13. Součástí řešení je fixace základů celého bytového domu a zjištění výtahu do sklepní části. Pro projekt jsmevypracovali všechny součásti prováděcí dokumentace - statické posouzení celého bytového domu s návrhem prováděcí dokumentace formou fixace základů formou šachovnicového řešení po délce 1m z pravé a levé části základové spáry, navrhli jsme rekuperaci, vytápění, vzchotechnické řešení - chlazení a větrání, vytápění tepelným čerpadlem a další progresivní řešení formou inteligentní domácnosti, která se dá komplexně ovládat pomocí tabletu nebo mobilní aplikace na mobilním telefonu investora, případně nájemníka.

S pozdravem,

Tým Atelieru Vltava s.r.o.

09/2020

info@ateliervltava.cz