Atelier Vltava zpracuje projekt na revitalizaci a rekonstrukci náměstí Ed. Beneše před okr. soudem v Kladně, Kladno, 12/2015, CZ

Vyhráli jsme výběrové řízení - architektonickou a projekční soutěž dle zákona o veřejných zakázkách 137/2006Sb. Zadání se týká architektonických a projekčních prací na revitalizaci Náměstí Edvarda Beneše v Kladně a přilehlých ulic, kde je sídlo okresního soudu. Jedná se o kompatní historickou část města. Nachází se zde významná veřejná vybavenost a další služby.

Postupně ve spolupráci s městským architektem Kladna vypracujeme projekt studie a stavebního povolení náměstíEdvarda Beneše a přihlehlých ulic Jana Palacha, Pavlisova, Saskova, Zd.Petříka, Amálská, Kubelíkova v Kladně. Stavební povolení bude zpracováno v podrobnosti prováděcí dokumentace na projekt revitalizace a rekonstrukce náměstí Edvarda Beneše v 1-7/2016.

Dne 02/02/2016 proběhne první veřejná prezentace našeho projektu na magistrátu města Kladno. Více informací budeme postupně přidávat na náš web a do veřejných médií ve spolupráci s městem.

Město Kladno https://cs.wikipedia.org/wiki/Kladno

Atelier Vltava 12/2015

info@ateliervltava.cz